MåndagMåndagMåndagMåndag
✕

Måndag

  • Home
  • Familjeliv
  • Måndag
ecco vinterskor
25/11/2012
Adventskalender
27/11/2012

Måndag

Published by Ewa on 26/11/2012
Categories
  • Familjeliv
  • Minidagens
Tags
Hej fina ni!
En måndag som kom för fort och tog slut lika fort. Jag har verkligen inte haft en sekund över förän nu och därför har bloggen blivit lidande. Jag vaknade med halsont och feber, känner mig matt och ynklig. Hoppas verkligen att det går över fort för jag har planerat så mycket nu innan Jul….
Här kommer lite bilder på min lilla skatt idag. Hon börjar bli så stor och älskar att bli fotograferad. Maja är lite svårare att fånga på bild, då hon tycker att mamma kan vara lite jobbig som springer jämt med kameran 😉
Lilla skatten har en nya jacka som kommer från Ver de Terre, mössa med pälstofs köpt på Baltzar barn i Malmö och på fötterna sköna Uggs.
Hoppas er måndag varit fin. Nu har vi ju gått in i novembers sista vecka och decembers första, galet galet. Snart sängen men först packa lite paket till skatternas adventskalender!
God natt!
Kram/E
Share
0
Ewa
Ewa

Related posts

08/05/2018

Sofie by Sofie och lite tankar…


Read more
04/05/2018

Fredag!


Read more
01/05/2018

Mysig första maj med lilla skatten


Read more
© 2023 Betheme by Muffin group | All Rights Reserved | Powered by WordPress